Zakázková výroba přívěsků na klíče

Zakázková výroba přívěsků na klíče je jedinečnou a cenově efektivní pomůckou k propagaci Vaší firmy. Pokud je navíc opatříte logem, reklamním sdělením či kontaktními informacemi, zvýšíte její hodnotu. Originální a nápadité přívěsky na klíče má rád každý. A ty povedené si s radostí Váš zákazník připne na klíče. Přívěsky na klíče jsou malý reklamní předmět, který se snadno přibalí k produktu, do časopisu nebo je můžete rozdávat na sportovních akcích, festivalech či veletrzích. Je pravdou, že přívěsky na klíče nejsou nijak užitečným dárkem a jedná se spíše o módní záležitost. Zakázková výroba ovšem umožňuje vyrobit přívěsky s nejrůznějšími funkcemi. Propagace pomocí přívěsků na klíče je cenově výhodný efektivní způsob propagace, který využijete v nejrůznějších odvětvích cestovního ruchu, hobby, sportu ale i služeb či průmyslu.

Zakázková výroba přívěsků na klíče dle zadání klienta

  • Minimální množství: již od 100 ks – v závislosti na materiálu a požadavcích zákazníka
  • Dodací lhůta: 19 dní
  • Materiál: EVA, silikon, měkčené PVC, 100% polyester, dřevo, kov

Zakázková výroba přívěsků na klíče a nejpoužívanější materiály

Zakázková výroba přívěsků na klíče nabízí široké spektrum zpracování. Na výrobu lze využívat silikonu, měkčeného PVC, kovu, dřeva, polyesteru, EVA pěny, PVC. Všechny tyto materiály lze snadno opatřit zakázkových potiskem dle zadání klienta. Každý materiál přináší své výhody při zpracování a potisku. Záleží pak na jednotlivém klientovi, co od přívěsku na klíče čeká, na jaký segmentu zákazníků chce cílit či v jakém odvětví průmyslu klient podniká. 

Zakázková výroba EVA plovoucích přívěsků na klíče

zakázková výroba EVA plovoucí přívěsků na klíče

EVA plovoucí přívěsky jsou perfektní reklamní předmět, který bude jedinečně propagovat Vaší firmu. Díky této klíčence získáte pozornost svých zákazníků a obchodních partnerů. Přívěsky z materiálu EVA nejsou nákladným reklamním předmětem, avšak vypadají velmi efektně a originálně. EVA plovoucí přívěsky jsou barevné a vzhled k tomu, že jsou vyrobeny z materiálu, který plave, je perfektní pro propagaci firem, které se pohybují v odvětvích kolem vody, vodních sportů,… EVA plovoucí přívěsky klíče budou perfektní dárek pro milovníky jachtingu nebo jiných vodních sportů. Reklamní EVA přívěsky na klíče mohou být na zakázku vyrobeny až v pěti různobarevných vrstvách, což z nich činí velice působivý reklamní předmět, který si jistě obdarovaný s radostí připne na klíče a bude tak dělat originální reklamu Vaší firmě, značce, hotelu, městu.
Minimální objednávka: zakázková výroba již od 250ks

Zakázková výroba textilních přívěsků na klíče

zakázková výroba textilních přívěsků na klíče

Textilní přívěsky s výšivkou nebo potiskem patří mezi originální reklamní dárky, které zajisté neskončí v šuplíku. Zakázková výroba těchto přívěsků navíc zajistí unikátnost a tedy úspěch u vašich zákazníků. Tyto přívěsky jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a mohou být doplněny o kovové příslušenství. Jsou ohebné, velmi lehké a přesto odolné proti oděru. Moderní textilní klíčenky jsou perfektní ozdobou na klíče pro zákazníky v nejrůznějších oborech.
Minimální objednávka: již od 100ks
Skladem k dispozici některé designy textilních přívěsků na klíče na našem maloobchodním e-shopu .

Zakázková výroba silikonových a PVC, 2D a 3D přívěsků na klíče

zakázková výroba silikonových přívěsků na klíče

Silikonové přívěsky na klíče jsou další velmi oblíbenou variantou. Zakázková výroba nabízí řadu zpracovaní. Silikonové klíčenky mohou být na zakázku opatřeny potiskem, ražbou, reliéfem a jsou dostupné ve všech Pantone® barvách. Silikonové klíčenky mohou být ve 2D nebo 3D provedení a díky tomu budou velmi atraktivním dárkem pro Vaše zákazníky.
Minimální objednávka: již od 100ks
Minimální objednávka: již od 300ks pro 2D a 3D přívěsky

Zakázková výroba přívěsků na klíče s funkcí

zakázková výroba kovových přívěsků na klíče s potiskem

Kovové reklamní přívěsky na klíče s potiskem dle zadání klienta, které jsou nejen originální ale také mají přidanou hodnotu například v podobě užitečné funkce otvíráku na láhve, zajisté budou efektivně a především užitečně propagovat Vaší firmu, produkt či značku. Existuje široká nabídka skladových zásob kovových přívěsků, které může zakázková výroba opatřit potiskem dle zadání klienta.
Minimální objednávka: již od 100ks

Kovové přívěsky na klíče dle zadání klienta

Kovové na zakázku odlévané nebo již existující přívěsky s laserovým potiskem jsou luxusním dárkem pro vaše zákazníky. Tyto přívěsky se hodí jako upomínkový předmět pro města, sportovní kluby nebo různé zájmové spolky. Existuje široká nabídka skladových zásob kovových přívěsků, které může zakázková výroba opatřit potiskem dle zadání klienta.
Minimální objednávka: již od 100ks
Minimální objednávka: již od 300ks pro odlévané přívěsky

Výroba reflexních přívěsků na klíče 

Výroba reflexních přívěsků na klíče

Tyto reflexní přívěsky na klíče májí velmi nízkou pořizovací hodnotu avšak nejvyšší přidanou hodnotu. Dejte najevo svým zákazníkům a obchodním klientům, že Vám jejich bezpečnost není lhostejná. Reflexní přívěsky snadno umístíte na batoh, školní tašku či kabelku.  Pokud je vaše firma činná v oboru bezpečnosti, dopravy či pojišťovnictví, pak reflexní přívěsky na klíče budou perfektní volbou k propagaci značky. Existuje široká nabídka skladových zásob kovových přívěsků, které může zakázková výroba opatřit potiskem dle zadání klienta. Pokud máte omezený rozpočet pro marketing, můžete si u nás nechat potisknout nebo jen dodat již existující reflexní přívěsky.
Minimální objednávka: již od 100ks

Zakázková výroba RFID, NFC přívěsků čipů na klíče

kožené RFID, NFC přívěsky na zakázku
zakázková výroba a dodání RFID, NFC čipů

RFID, NFC přívěsky na klíče resp. přívěsky s čipy se staly nedílnou součástí života. Často se volí jako další varianta místo vstupních klíčů a usnadňují tak vstup do kanceláří, garáží, budov, bytů a domů, průmyslových hal a výroby,..Tyto RFID přívěsky lze dodat v různých materiálech jako ABS plast, PVC, epoxydové či kožené. Vstupní RFID čipy lze dodat dle specifikace klienta a tudíž mohou pracovat od nízké frekvence (LF) přes vysoké (HF) až po ultra vysoké frekvence (UHF). Záleží především na jejich využití a požadavcích klienta. Přívěsky lze samozřejmě opatřit potiskem dle Vašeho požadavku nebo dodat pouze přívěsky bez potisku.
Minimální objednávka: již od 100ks

Zakázková výroba dřevěných přívěsků na klíče

Ekologické a odbouratelné materiály se dostávají do popředí a proto v naší nabídce naleznete také dřevěné přívěsky na klíče. Dřevo nejen že působí luxusním dojmem, ale je také velmi příjemný a oblíbený materiál. Pokud chcete investovat do dlouhodobé a efektivní propagace, zkuste k objednávce přibalit tyto jedinečné přívěsky na klíče. Pro dlouhodobé budování značky a hlavně zanechání pozitivní emoce v zákaznících, jsou tyto dřevěné přívěsky na klíček perfektní volbou. Existuje široká nabídka skladových přívěsků, které lze opatřit potiskem dle Vašeho zadání.
Minimální objednávka: již od 100ks

Aktuální realizace přívěsků na klíče

Níže si můžete prohlédnout ukázky našich aktuálních realizací přívěsků na klíče, které jsme pro své klienty vyrobili na zakázku.

Zakázková výroba kovových přívěsků na klíče
Výroba klíčenek Sparta na zakázku


AKTUÁLNÍ REALIZACE
Nejnovější realizace zakázkové výroby přívěsků na klíče dle zadání klienta. Přívěsky na klíče ve variantách z kovu či pryže.

Využití přívěsků na klíče k propagaci společnosti, značky, produktu či služby je cenově výhodný a efektní způsob. Přívěsky na klíče nabízí poměrně velkou plochu k potisku a je tedy možné využít obě jejich strany k brandingu dle zadání klienta. Ideální kombinací potisku je logo na jedné straně a kontaktní údaje či jiné reklamní sdělení na druhé straně. Ať si vyberete pro firemní propagaci jakékoliv přívěsky na klíče, bude to krok správným směrem.

Zaujala Vás zakázková výroba karabin a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k propagaci své firmy, značky? 
Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Přejít nahoru