Zakázková výroba karabin

Zakázková výroba karabin je jedinečnou a cenově efektivní pomůckou pro propagaci Vaší firmy. Pokud je navíc opatříte logem, reklamním sdělením či kontaktními informacemi, zvýšíte její hodnotu. Vaši zákazníci nemusí být horolezci či jachtaři, aby si karabinu zamilovali a využívali jejich užitečných vlastností. Zakázková výroba kopíruje tvar a velikost profesionálních karabin. Proto má každá karabina jednoduchou pružinu. Mechanismus pacičky se otevře pod tlakem a po uvolnění ji sám uzavře. Díky tomu karabiny připevníte k páskům, opaskům, přezkám či smyčkám. Tento mechanismus umožňuje karabinám, aby držely připevněné k téměř čemukoliv. Karabiny patří mezi předměty každodenního života a proto jsou perfektním reklamním předmětem.

Zakázková výroba karabin dle zadání klienta

Reklamní karabiny mají vysokou vnímanou hodnotu, ale jejich pořizovací cena je nízká. To z nich dělá ideální nástroj pro dlouhodobé budování značky.

Zakázková výroba karabin a její možnosti

Zakázková výroba umožňuje vyrobit karabiny mnoha tvarů a velikostí. Není žádnou novinkou, že lze vyrobit karabiny se zabudovanými funkcemi, které může Váš zákazník využít každý den. Jedná se například o karabiny se světélkem, zavíracím nožíkem, otvírákem lahví či jiné praktické příslušenství. Karabiny s příslušenstvím mohou oslovit širší skupinu potencionálních zákazníků, což je přesně to, co chcete. Karabiny lze vyrobit v široké škále barev. Proto budou Vaše karabiny nejen funkční ale především veselé a barevné. Pro výrobu karabiny využíváme zejména anodizovaného hliníku série 6000, což zajištuje jejich lehkost, odolnost, tvrdost a dlouhotrvající lesk. Pro potisk zakázková výroba doporučuje především laser. Ten zajistí ostré a zřetelné písmo, a hlavně z dlouhodobého hlediska se jeví laser tou nejideálnější volbou.

Skladové zásoby karabin

Existujících originálních tvarů a designů mezi skladovými zásobami je skutečně celá řada. Níže Vám představíme je některé z nich. Pokud jsme Vás inspirovali a chcete si nechat dodat či vyrobit vlastní karabiny, neváhejte nás kontaktovat. Prohlédnout katalog karabin si můžete na odkazu níže. V našem maloobchodním e-shopu můžete zakoupit standardní karabinky v několika atraktivní barvách.


Zakázková výroba karabin ve tvaru srdce

Reklamní karabina ve tvaru srdce může být perfektním propagačním dárkem na svátky všech zamilovaných – 1. května nebo svátek Sv. Valentýna. Láska totiž spojuje a to přesně také bude dělat Vaše karabina. Pokud chcete oslovit své zákazníky právě tímto způsobem, zakázková výroba karabiny Vám pomůže dosáhnout vytyčeného cíle.

Zakázková výroba karabin ve tvaru ryby

zakázková výroba karabin ve tvaru ryba

Pokud je Vaše podnikání spojeno s rybařením či rybami, pak je karabina ve tvaru ryby ideální cílená reklama. Nejenže Váš zákazník získá praktický předmět, který může využít při svém hobby, ale karabiny jsou navíc originální dárek, který si může připnout na batoh, klíče či opasek a mít tak karabinu s Vaším logem vždy při ruce a především na očích svého okolí. Tím můžete oslovit široké spektrum populace.

Zakázková výroba karabin ve tvaru kosti

Zakázková výroba karabin ve tvaru kosti, je hravou volbou propagace pro výrobce psího krmiva či jiným nezbytností pro tyto chlupaté domácí mazlíčky. Pokud si je necháte opatřit vlastním logem, získáte originální marketingový nástroj s minimálními náklady. Navíc tyto karabinky ve tvaru kosti pracují s emocemi zákazníka. Karabiny ze skladových zásob je možné dodat a opatřit vlastním potiskem již od 100ks.

Karabiny ve tvaru auta

Pokud je Vaším oborem prodej či servis aut, zakázková výroba karabin ve tvaru auta je perfektní cílenou a dlouhodobou reklamou. Předáváte svému zákazníkovi klíčky od nového vozu nebo jste mu právě vyměnili pneumatiky? Proč na klíčky nezavěsit karabinu s vlastním potiskem? Karabina je efektivní a dlouhodobé budování značky za minimální náklady. Karabina ve tvaru auta se skvěle hodí jako reklamní dárek pro nadšené motoristy, tunningáře či profesionální řidiče.

Karabiny ve tvaru domek

Jste realitní makléř nebo vlastníte stavební firmu a stavíte domy na klíč? Pokud předáte klíč od nového domu na karabině s vlastním potiskem, zajisté se tato originální pozornost vryje do paměti každého Vašeho zákazníka. Vaší karabinu bude pak zákazník nosit na klíčích a logo či jiné marketingové sdělení bude pracovat za Vás. Karabiny ve tvaru domek s vlastním potiskem je efektivní, dlouhodobá a především nízko nákladová investice do propagace.

Zakázková výroba multifunkčních karabin pro kemping a outdoor

Zakázková výroba karabin s kompasem
zakázková výroba karabin se světlem

Jste dodavatelem kempingového nebo outdoorového vybavení? Pak bude multifunkční karabina s Vaším firemním potiskem skvělá volba k propagaci. Skladové zásoby nabízí řadu provedení multifunkčních karabin. Karabiny s LED světlem, s kompasem, s držákem na láhev, a podobně. Pokud chcete své zákazníky překvapit originálním reklamním dárkem, zvolte multifunkční karabiny. Karabiny pak budou praktickým pomocníkem na túrách, výletech ale mohou být užitečné i na expedicích. Multifunkční karabiny se snadno připnou na poutko kalhot, sponu batohu a budou vždy po ruce a hlavně na očích dalších potencionálních zákazníků.

Zakázková výroba unikátní karabiny

 Nevybrali jste si z existujících karabin a chcete mít unikátní karabinu k propagaci firmy? Naší specializací je zakázková výroba karabin dle zadání klienta. Lze vyrobit karabiny nejrůznějších tvaru, barev, velikostí a funkcí. Pokud se rozhodnete pro výrobu vlastní karabiny, nabízí se možnost brandingu pomocí reliéfu či ražby. To zaručí, že Vaše karabiny ponesou reklamní sdělení po celou dobu její životnosti. Navrhněte si vlastní karabinu a zašlete nám cenovou poptávku.

Unikátní karabina = efektivní reklama 

Zaujala Vás zakázková výroba karabin a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k propagaci své firmy, značky? 
Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service


Jak snadno změřit efektivitu karabiny

Nemusíte být marketingovým specialistou. K měření efektivity Vám bude stačit selský rozum. Obecně vnímáme změnu vztahu populace směrem k reklamě. Populace je přehlcena reklamou a proto zaujímá spíše odmítavý a defensivní postoj vůči offline a online propagaci. Pokud se tedy zaměříte na přímou propagaci (rozdávací dárky na festivalech, dárek k objednávce, …) a navíc pomocí užitečného předmětu denní potřeby, lze předpokládat, že tento tah bude vnímán dlouhodoběji a Váš zákazník si vytvoří pozitivní vztah ke značce. Budování stálé základny zákazníků je důležité pro udržitelnost značky.

Pokud spočítáte náklady na zhlédnutí offline či online reklamy, její návratnost, bude zakázková výroba karabin s vlastním brandingem jasným vítězem.

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service

Přejít nahoru