Výroba zakázkových komponentů a polotovarů

Potřebujete pro Váš finální výrobek a to nejen pro přívěsky či karabinky specifický komponent či polotovar z kovu, plastu či jiného materiálu? Je tu pro Vás výroba zakázkových komponentů a polotovarů, na kterou se též zaměřujeme. Jsme schopni dodat polotovary z nejrůznějších materiálů nejen pro finalizaci přívěsků na klíče či karabinek, ale také komponenty do širokého spektra průmyslu a nejrůznějších odvětví. Máme dlouholeté zkušenosti s průmyslovými subdodávkami a výrobou součástek a dílů jako oka, průvlaky, háčky, řetízky, karabinky, kroužky,…a další.

Výroba zakázkových komponentů a polotovarů dle zadání klienta

 • Minimální množství: již od 100 ks – v závislosti na materiálu a požadavcích zákazníka
 • Dodací lhůta: 19 dní
 • Materiál: kovy, dřevo, ABS plast, silikon, měkčené PVC,…

Proč výroba zakázkových komponentů a polotovarů právě u nás?

 • možnost zadat výrobu konkrétního produktu na základě technické dokumentace a specifikace materiálů s následnou výrobou prototypu či vyvzorování dílů, komponentů či polotovaru
 • možnost vyvzorovat podobný existující produkt, který bude vyhovovat požadavkům klienta
 • možnost nejen zadat výrobu komponentů, dílů a polotovarů, ale také následně přesunout celou výrobu a tím výrazně snížit výrobní náklady

Co nabízí výroba zakázkových komponentů a polotovarů od nás

 • vyhledání výrobce poptávaného zakázkového komponentu, polotovaru přímo dle preferovaných specifik
 • zajištění vyvzorování či zakázkové výroby prototypu
 • interní zaměstnance, kteří mohou kontrolovat kvalitu výstupu nezávisle na dodavatelské firmě, kontrolovat kvalitu zakázkové výroby dle zadaných parametrů, a to vše přímo v místě výroby
 • vlastní sklad v místě výroby, který lze využívat pro optimalizaci nákladů na dopravu v případě, že například zakázková výroba probíhá u několika různých výrobců, což může snížit distribuční náklady
 • snížení ceny a zvýšení konkurence schopnosti finálního výrobku*
 • dohled nad kvalitou balení před finální přepravou, což je důležitým krokem pro eliminaci poškození výrobků při transportu.

* K dosáhnutí snížení ceny finálního výrobku lze dle z našeho pohledu dosáhnout tzv. střední cestou, kdy se část finálního výrobku na úrovni komponentů a polotovarů vyrobí zakázkově a projektová a kompletační činnost proběhne v domovské firmě. Tato kombinace sníží mzdové náklady a tudíž učiní výrobek konkurence schopnější a nebo ziskovější, bez ohrožení ztráty know-how a zpomalení procesů.

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service

Snadná volba výroby zakázkových průmyslových komponentů

zakázková výroba polotovarů pro průmysl

dle konkrétní specifikace materiálu, kvality, rychlosti a ceny…

Pak je již jen politická volba klienta, které části výroby produktu ponechá na domácí půdě, a u kterých dílů nebo komponentů výrobu přesune. Je potřeba zvážit výhody i nevýhody obou řešení. Evropská výroba s sebou nese vysoké náklady na mzdy a to prodražuje finální produkt, který je pak obtížně konkurence schopný, na druhu stranu je nutno říci, že při evropské výrobě se nejlépe kontroluje know-how a dá se lépe a rychleji kontrolovat řízení procesu.

Prostřednictvím naší kanceláře v Číně s vlastními zaměstnanci (nejedná se tedy o partnera či prostředníka) a na základě dlouholetých zkušeností Vám zajistíme nejvhodnějšího výrobce či dodavatele pro danou zakázkovou výrobu. Tyto skutečnosti eliminují množství potencionálních problémů na minimum. Jistě se najdou firmy, které nabízí podobné služby, ale podporu a servis v Číně zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě navyšuje celkové náklady zakázkové výroby a komunikace může být méně pružná. Při vzniku případného problému je externista, který je obvykle placen procentem z realizovaného obchodu, méně motivován problém řešit.

Neškodíme českým výrobcům, ale snažíme se jim snižovat vstupní náklady subdodávkami!

Zaujala Vás zakázková výroba komponentů a polotovarů a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k finalizaci svého produktu či hledáte výrobce pro Váš produkt?
Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Přejít nahoru