Reklamní karabinky a přívěsky s potiskem

Vybrali jste si jako reklamní dárek karabinky či přívěsky s potiskem, ale zároveň stále tápete, jakým způsobem své zákazníky oslovit. Zkuste naše nápady na karabinky a přívěsky s reklamním potiskem. Níže Vám představíme pár nápadů, jak přivést reklamní sdělení pomocí karabinky k Vašim zákazníkům. Reklamní karabinky a přívěsky s potiskem jsou ideální nástroj pro dlouhodobé budování značky.

11 tipů na reklamní karabinky a přívěsky s potiskem

Reklamní karabinky a přívěsky s potiskem pro dlouhodobé budování značky

Přinášíme Vám 11 tipů na efektivní a levnou reklamu. Reklama, která bude každodenně na očích je ten nejlepší a nejefektivnější způsob pro účinné a dlouhodobé budování značky. Proto jsme pro Vás připravili 10 podle nás nejlepších karabinek a přívěsků na klíče s potiskem. Karabinky a přívěsky jsou vhodné k potisku pomocí laseru. Potisk laserem zaručí, že Vaše logo, webové stránky či jiné reklamní sdělení bude trvale zdobit karabinky a přívěsky.

1. Reflexní reklamní přívěsky s potiskem

Tento reflexní reklamní přívěsek má nejnižší pořizovací náklady avšak nejvyšší přidanou hodnotu. Dejte najevo svým zákazníkům a obchodním klientům, že Vám jejich bezpečnost není lhostejná. Reflexní přívěsky snadno umístíte na batoh, školní tašku či kabelku. Bezpečnost je důležitá, a proto jsme reflexní přívěsek s potiskem umístili na první místo.

2. Tématické reklamní přívěsky v  produktové kopii v kombinaci RFID

reklamní přívěsky s rfid čipem a potiskem

Tento druh reklamního přívěsku nelze použít ve všech oborech. Ideálním oborem jsou ty, které se točí kolem konkrétního produktu či výrobku. V kombinaci s RFID čipem je pak dosazeno žádoucího wow efektu. Pokud například jako výrobce masných produktů s pomocí věrné makety slaniny v podobě přívěšku se zabudovaným RFID čipem budete ovládat dveřní systém. Za wow efekt a vtipný potenciál jsme tento přívěsek umístili na druhé místo.

3. Reklamní přívěsky nákupní taška s potiskem

reklamní přívěsky skládací taška s karabinkou

Praktický přívěsek v podobě skládací nákupní taška s karabinkou se jednoduše zavěsí do kabelky, na batoh. Skládací nákupní taška je ekologicky zaměřený reklamní dárek, který pokud opatříte vlastním potiskem, dáte svým zákazníkům, jak Vám záleží na životním prostředí. Vlastním logem či webovými lze opatřit jak sáček na tašku, tak samotnou tašku. Kombinace praktičnosti, ceny, a účinnosti při budování značky vynesla tomuto přívěsku třetí místo.

4.    Ekologicky rozložitelná reklamní šňůrka z bambusu s karabinkou

Chcete svým ale i těm potencionálním zákazníkům dám najevo, že ekologická odpovědnosti je pro Vás prioritou? Zvolte ekologicky rozložitelné reklamní dárky. Mezi ně zajisté patří tyto reklamní šňůrky, které jsou vyrobeny z bambusu. Reklamní šňůrky neboli laynardy patří mezi stálice v oboru reklamních předmětů a tato upgradovaná ekologická verze zaujme široké spektrum firem, kterým záleží na životním prostředí. Bambusové šňůrky lze samozřejmě opatřit potiskem a příslušenstvím na zakázku dle zadání klienta. Bambusová textilie je 100% kompostovatelná a proto řadíme tento reklamní dárek na 4. místo za ekologii.  

5.    Přívěsek s karabinkou – silikonový obal na bezdrátová sluchátka

přívěsek silikonový obal na bezdrátová sluchátka

Malá bezdrátová sluchátka nabírají na své popularitě. Pokud chcete svým zákazníkům věnovat reklamní dárek, který jde s dobou, tak tento přívěsek se silikonovým obalem na sluchátka bude trefou do černého. Pomocí karabinky lze sluchátka připevnit na očko do kabelky či batohu a tak budou vždy při ruce bez dlouhého hledání. Tento přívěsek je také módní záležitostí a proto cílíte-li na mladší generaci zákazníků, neskončí Váš reklamní dárek v šuplíku a naopak bude Vaše logo na očích široké veřejnosti. Navíc dáte najevo, že Vaše společnost vnímá trendy a je tedy moderní společností, která sleduje požadavky svých zákazníků.

6. Přívěsek silikonový 3D reklamní přebal na USB

Podobně jako u tématických přívěsků nelze tento druh reklamního předmětu využít ve všech oborech. Ideálním segmentem pro silikonové 3D přebaly s USB jsou obory, které se točí kolem konkrétního produktu. 3D silikonová maketa Vašeho produktu se zabudovanou USB pamětí je pro jeho propagaci přímo ideální. Silikonová maketa může být opatřena karabinkou či jiným příslušenstvím pomocí kterého si zákazník maketu připevní na klíče, do kabelky či batohu. Bude mít tak Vašeho praktického pomocníka vždy po ruce.

7. Reklamní karabinky s potiskem držák na láhve

reklamní karabinky s potiskem držák na láhve

Reklamní karabinky s praktickým držákem na láhev je perfektní pomocník v parném dni, kdy jediné co s sebou potřebujete je láhev s vodou. Jednoduše zasunete hrdlo láhve do držáku a uvolníte tak ruce k focení, lezení. Pomocí karabinky můžete držák připevnit například za opasek, na batoh nebo ledvinku. Opatřete tento praktický držák na láhve reklamním potiskem a získáte dokonalý dárek pro své zákazníky. Držák na láhve bez potisku lze zakoupit v našem maloobchodním e-shopu.

8. Karabinky s potiskem a přívěsky otvírák na láhve

Tato karabinka a zároveň otvírák na láhve je vděčným přívěskem na klíče pro každého, kdo chce mít otvírák vždy při ruce. Pokud opatříte tuto karabinku svým logem získáte praktický a originální dárek pro své zákazníky či obchodní klienty. nejednu láhev a Vaše logo bude pracovat za Vás. Karabinka zaujme také svým zajímavým designem. Osmé místo je pravděpodobně křivdou pro tako skvělý přívěsek.

9. Reklamní karabinky a přívěsky multitool s potiskem

reklamní přívěsky na klíče multifunkční karabinky s potiskem

Reklamní karabinky v kombinaci s dalšími praktickými pomocníky jako držák na klíče, malý šroubovák, klíč na šrouby a další, to jsou takzvané multifunkční karabinky. I tyto karabinky pro Vás můžete vyrobit s potiskem dle zadání. Pomocí takového nástroje lze vyřešit mnoho drobných oprav. Nicméně není to produkt pro každého a v dámských kabelkách se asi příliš nezabydlí. Deváté místo za genderovou jednostrannost. Multifunkční karabinky bez potisku lze zakoupit v našem maloobchodním e-shopu.

10.  Reklamní karabinky a přívěsky s potiskem – čistící hadřík na brýle z mikrovlákna

reklamní přívěsky sáček s čistícím hadříkem s potiskem

Praktický přívěsek karabinka se sáčkem, ve kterém se ukrývá čistící hadřík z mikrovlákna. Tímto hadříkem spolehlivě vyčistíte brýle, čočku fotoaparátu, displej telefonu či tabletu. Vzhledem k tomu, že je hadřík umístěn v ochranném sáčku, je vždy čistý a připravený k použití. Díky karabině můžete sáček zavěsit na batoh, kabelku, pouzdro fotoaparátu. Vlastním potiskem si můžete nechat opatřit jak sáček tak čistící hadřík.

11. Reklamní karabinky a přívěsky s potiskem – lékovka

přívěsek reklamní zásobník s potiskem a karabinkou

Malý vkusný přívěsek v podobě hliníkový zásobník na léky či jiný libovolný obsah, který bude mít jeho nositel stále při sobě. Tento praktický přívěsek najde uplatnění v nejrůznějších oblastech propagace. Pokud ho navíc necháte opatřit vlastním potiskem, získáte skvělý reklamní dárek pro své zákazníky. Na jedenácté místo umisťujeme tento zásobník s karabinkou pro jeho segmentovaný zásah

Zaujala Vás zakázková výroba karabin a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k propagaci své firmy, značky? 
Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Přejít nahoru