Výroba zakázkových komponentů a polotovarů

Výroba zakázkových komponentů a polotovarů pro přívěsky na klíče a karabinky

Potřebujete pro Váš finální  výrobek specifický komponent či polotovar? Naší dalším oborem je výroba zakázkových komponentů a polotovarů dle zadání klienta.

Zašlete nám poptávku máme dlouholetou zkušenost s průmyslovými subdodávkami a výrobou částí a dílů. Jsme schopní zakázkově vyrobit komponenty z různých materiálů

Výroba zakázkových komponentů pro finalizaci přívěsků na klíče, klíčenek a karabinek

 

Proč zvolit naší firmu jako partnera při výrobě zakázkové krabiny

Je možné u nás zadat výrobu konkrétního produktu na základě technické dokumentace a specifikace materiálů. Pak zpravidla následuje vyroba prototipu nebo vyvzorkovaní dílů, komponentu, nebo polotovaru.

Je možné komponenty vyrábět dle požadavku nebo je možné vyvzorkovat podobný existující produkt, který je pro potřeby zákazní postačující.

Jsme schopni  nejen zadat výrobu komponentů, dílů a polotovarů, ale také přesunout celou výrobu a tím výrazné snížit výrobní náklady.

Pak je již jen politická volba zákazníka, které části výroby produktu ponechá na domácí půdě a u kterých dílů nebo komponentů výrobu celků přesune.. Je potřeba zvážit výhody i nevýhody obou řešení. Evropská výroba sebou nese vysoké náklady na mzdy a to prodražuje finální produkt, který je pak obtížně konkurenceschopný, na druhou stranu je nutno říci ze při evropské výrobě se nejlépe kontroluje know-how a dá se lepe a rychleji kontrolovat  řízení procesu

Z našeho pohledu je nejlepší střední cesta kdy se část finálního výrobku na úrovni komponentů a polotovarů vyrobí zakázkově a projektová a kompletační činnost proběhne v domovské firmě. Tato kombinace sníží mzdové náklady a tudíž učiní výrobek konkurence schopnější a nebo ziskovější , bez ohrožení ztráty know-how a spomalení procesů

Výroba zakázkových průmyslových komponentů dle konkrétních specifik na materiál, kvalitu, rychlost a cenu.

Jsme schopni Vám vyhledat výrobce podávaného zakázkového  komponentu, nebo polotovaru a přímo podél preferovaných specifik.

Naši interní zaměstnanci mohou přímo kontrolovat kvalitu výstupu nezávisle na dodavatelské firme. Jsou schopni zajistit kontrolu kvality zakázkové výroby, zadaných parametrů a termínů v průběhu výroby. Kontrola kvality při předání a zaplacení je samozřejmostí.

Zajistíme vyvzorkováni a řízení zakázkové výroby prototypu.

Neničíme české výrobce, ale snažíme se jim snižovat vstupní náklady subdodávkami!

Zajistíme Vám nejvhodnějšího dodavatele pro danou zakázkovou výrobu na základě našich dlouholetých zkušeností. Tím eliminujeme množství potencionálních problémů na minimum .

Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních

Najdou se firmy, které mají podobné služby, ale servis v Číně zajišťují přes prostředníka. To samozřejmě zvyšuje celkové náklady zakázkové výroby a komunikace není tak pružná. Při vzniku problému externista, který je obvykle placen procentem z realizovaného obchodu rychle ztrácí motivaci problém řešit.

Naše kancelář disponuje skladem, který lze využívat pro optimalizaci nákladů za dopravu. Pokud zakázková výroba probíhá u různých výrobců Vyrobené polotovary a komponenty nemusíme okamžitě odeslat, ale můžeme dát více menších zásilek dohromady a snížit tak distribuční náklady.

Důležitou službou je dohled nad kvalitou balení. Jestliže se opomene tato důležitá část kontroly, může dojít k poškození výrobků při transportu. A právě takové ztráty jsme schopní omezit díky našim zaměstnancům přímo v Číně, kteří mohou na místě vše zkontrolovat.

 

Zakázkové karabinky a RFID přívěsky na klice od výrobce

Vyrábíme zakázkově karabinky a přívěšky s logem Vaší firmy, nebo reklamním sdělením.

 

 

Velmi oblibené jsou u zákazníku multifinkční karabinky

Díky této oblibě je tato zakázkova karabinka přímo předurčena pro využití v reklamě. Stačí zvolit správný tvar a barvu, nechat umístit vhodný nápis a propagační předmět je tu.

Vyrábíme pro Vás zakázkově karabinky a přívěšky s logem Vaší firmy, nebo reklmním zdělením. Logo můžeme tisknout, nebo krabinku obrandovat zakázkově laserem, nebo i ražbou.

Nabízíme originální sortiment karabinek.
Vybírat můžete mezi různými tvary karabinky.
Máme širokou barevnou nabídku karabin nejen klasických tvarů.
Originální je karabinka například ve tvaru srdce, letní oblohu připomene karabinka tvaru hvězdy, mráčku a nepřehlédnutelná je i karabinka ve tvaru auta..

Na našch stránkách s karabinkami takových tvarů a barev, o jakých jste ani nesnili.


Dále nabízíme oboustrannou karabinku a karabinku s různým integrovaným příslušenstvím. Užitečná je karabinka na klíče s integrovanou svítilničkou, díky karabince s propiskou si můžete být jisti, že psací náčiní bude kdykoliv po ruce a otvírací nožík na karabince ocení nejeden tramp nebo vodák. Zkrátka máme pro každého něco… Vybírat můžete i z rozmanitých velikostí karabin a karabinek.

V případě zájmu kontaktujte naší firmu. Rádi vám předvedeme naši kompletní nabídku a probereme s vámi vaše požadavky na umístění různých nápisů na karabinku…
Samozřejmě ochotně vypracujeme cenovou nabídku.

Cenu karabin ovlivňuje počet odebraných kusů a případné umístění nápisů.

Poskytujeme významné množstevní slevy.

Čím více kusů karabin odeberete, tím nižší cenu zaplatíte za jednotlivou karabinu.

. Naše firma je výhradním zástupcem výrobce takovéto karabinky pro Českou republiku a zároveň je i přímým dovozcem. Toto exkluzivní postavení nám dává možnost nabídnout vám nejen tu nejlepší cenu na trhu, ale zároveň i vyjít vstříc vašim požadavkům na barevné a tvarové provedení karabinky (zakázková výroba).

o nám umožňuje garantovat, že naše kapacity budou bez problémů schopné splnit Vaši objednávku a výroba krabinek nebude nijak opožděna. Vždy se snažíme naše výrobní procesy ještě vylepšit, a tak dáváme důraz na inovaci a nejnovější technologie. Jsme schopni pro Vás zajistit výrobu karabinek podle Vaší objednávky a v krátkých dodacích lhůtách.