Reklamní karabinky a přívěsky na klíče

Reklamní karabinky a přívěsky na klíče jsou ideální nástroj pro dlouhodobé budování značky

 

Reklamní karabinky a přívěsky na klíče mají vysokou vnímanou hodnotu, ale pořizovací cena je nízká to z nich dělá ideální nástroj pro dlouhodobé budování značky

Reklamní karabinka je dárek s vysokou vnímanou hodnotou , ale její pořizovací náklady nejsou dramatické.

Lze zvolit z mnoha reklamních karabinek, které svým tvarem propaguji obor nebo asociuji konkrétní emoci. Pokud prodejce psího krmiva zvolí karabinku ve tvaru psi kosti. A pouze ji nechá obrandovad logem. Získá kvalitní a originální marketingový nástroj za minimum nákladů.  A téměř bez limitu ve vztahu k minimální odběru. Reklamní karabinky které již mají hotovou formu jsou nejlevnější volbou.

Unikátní reklamní  karabinka rovna se efektivní reklama

K dispozici jsou všechny obecně a předpokladatelné tvary reklamních karabinek.

Reklamní karabinka domek pro realitní makléře. Pokud klíč od domu předate na zakázkové karabince kterou klient bude leta nosit s klíči to jistě je efektivní budovaní značky za směsné peníze.

A podobně můžeme pokračovat s reklamními karabinkami pro další profese.

Reklamní karabinka ve tvaru auta. Klíč od vozu předáváme  na zakázkové karabince ve tvaru auta a náš klient má naší reklamu po léta a denně na očích  to je efektivní a dlouhodobé budovaní značky za velmi malé peníze. A na takového prodejce si klient vzpomene jistě i po letech protože karabinky z klíčů se nevyhazuji. Je to prakticky předmět který vydrží leta.

Pokud někdo chce budovat značku nebo povědomí o značce dlouhodobě reklamní karabinky jsou perfektní nastroj jak tento cíl naplnit.

Měření efektivity reklamní karabinky, nebo přívěsku

Selským rozumem stačí porovnat zásah a dopad na povědomí o značce jednou karabinou kterou klient bude mít na očích několik let s tv reklamu kde se mu reklama zjeví na několik vteřin . Také vztah k reklamě v TV, nebo na internetu je odmítavý, defensivní, ale k užitečnému předmětu denní potřeby je náš vztah pozitivní a proto takovouto reklamu nevnímáme jako reklamu, ale tvoříme si automaticky pozitivní vztah ke značce..

Pokud tedy přepočítáme náklady na zhlednutí reklamy na reklamní karabince a porovnáme je s náklady vynaloženými na jedno zhlednutí v Tv, nebo na internetu je srovnaní absurdní.

Jednoduchá metoda měření návratnosti budování značky zakázkovými reklamními krabinami.

Pokud nevěříte máme pro Vás jednoduchou metodu na ověření našeho tvrzení, že reklamní karabinka je jedním z velmi efektivních nástrojů pro budování značky:

Vždy když máte klíče v ruce, nebo je hledáte hoďte korunu kasičky.  (Zakázkové reklamní karabinky se ve větším počtu pohybuji již od 9 Kč a jejich životnost je v rocích). Jaká byla Vaše návratnost zakázkové karabinky? Den? Nebo spíš pul dne?

Outdoor, campingové reklamní a propagační přívěsky a karabinky

Jsme dodavatelé Outdoor, campingových  reklamních  a propagačních přívěsků a karabin.

Výroba  reklamních  a propagačních přívěsků a karabin pro Outdoor a camping s logem vaší firmy. Je možné zvolit z celé řady již existujících přívěsků a karabin které jsou určeny pro campingové  a outdoorové aktivity.

 

Reklamní karabinky a přívěsky mohou mít mnoho tvarů a velikostí. Dnes už dokonce vyrábíme karabinky se zabudovanými funkcemi, které se mohou hodit v běžném životě, jako třeba karabinky se světlem nebo zavíracím nožíkem. Takové karabinky se hodí ještě širší skupině lidí a vy tak můžete získat ještě víc potenciálních zákazníků.

Naše karabinky mohou mít jakoukoliv velikost, tak aby přesně odpovídaly své funkci, ať už je chcete použít na batohy, klíče, peněženky, pásky nebo zipy. U nás si můžete vybrat z široké škály barev, které budou na karabinkách krásně zářit. Vaše karabinky budou nejen veselé a funkční, ale také lehoučké a praktické.

Při výrobě karabinky můžeme potisknout z jedné nebo z obou stran nebo dokonce pomocí laseru nápis do karabinky vyřezat. Toto je skvělý způsob, jak výrazně vystavit jméno Vaší společnosti nebo organizace na straně karabinky. Na druhou stranu můžete dát třeba svoji webovou adresu nebo Váš slogan a zákazník je tak bude mít přímo na očích.

Pokud máte speciální přání, stačí se nám ozvat a vysvětlit nám Váš požadavek. My už uděláme vše pro to, aby Vaše karabinky měly ten správný tvar a potisk. Dokonce pro Vás umíme vyrobit karabinky, které budou mít zabudovanou malou baterku, pero, LED světýlko, zavírací nůž nebo kompas. Vyberte si Vašeho cílového zákazníka a společně najdeme karabinky, které mu budou přesně vyhovovat.

Karabinky jsou výborným dárkovým nebo promo předmětem, který můžete rozdávat na veletrzích, konferencích nebo třeba i v kanceláři nebo obchodě. Bez ohledu na to, čím se Vaše společnost zabývá, jistě existuje typ karabinky vhodný pro Vaši reklamu.

Skladové originální designy reklamních karabinek

Přidáváme několik málo příkladů existujících  designu reklamních karabinek

Existujících designů reklamních karabinek je veliké množství proto se na nas neváhejte obrátit s konkrétní poptávkou .

Reklamní karabinky různých základních tvarů Umíme vyrobit reklamní karabinky všech tvarů, takže stačí jen vymyslet, který by se Vám nejvíc líbil. Můžete se podívat na některé v naší nabídce a nechat se inspirovat. Každý si může najít netradiční karabinky, které podpoří jeho reklamu.Karabinky
Karabinky srdceReklamní karabinka ve tvaru srdce Mezi karabinkami se dokonce najdou i nějaké pro romantiky. Pokud chcete třeba oslavit svatého Valentýna nebo 1. máj a využít toho k propagaci, neváhejte a vyberte si tyto stylové karabinky ve tvaru srdce.
Karabinka tvaru rybky ideální cílená reklama Je Vaše podnikání spojeno s vodou nebo rybami? Pak je tato karabinka tou správnou volbou pro Vás a Vaší reklamní kampaň Vaši potencionální zákazníci, nebo obchodní partneři jistě budou potěšeni Vaším originálním nápadem a netradičními reklamními karabinkami.Karabinky ryba
Karabinky velkoobchodMultifunkční reklamní karabinky Už Vás nebaví tradiční věci a nudné reklamní předměty? Multifunkční reklamní krabinky pro Vás budou jistě velmi zajímavé. Můžete si vybrat některou z mnoha variací – s LED světlem, zavíracím nožíkem nebo třeba perem. Jistě najdete nějakou originální a zajímavou kombinaci, která dodá Vaší reklamě šmrnc.
Reklamní karabinka tvaru auta Tyto karabinky se budou hodit pro reklamu zacílenou na nadšené motoristy, nebo lidi, kteří auto často využívají při své profesi. Pokud chcete přitáhnou i tyto zákazníky, neváhejte a objednejte si i Vy Reklamní karabinky.Karabinky na míru

Leave a Reply