KONTAKT na vyrobce zakazkových karabinek

KONTAKT na vyrobu karabinek na zakáku a dodavatele reklemních karabinek

Jsme dodavatel a vyrobce zakazkových karabinek zašlete nám Vaši poptávku.

 

Email: info@predmetyreklamni.eu
Telefon: +420 603 333 309
Telefon: +420 777 333 309

Zboží dodává: První exportní/importní s.r.o., Rumunská 27, 120 00 Praha 2
IČ: 27621499, DIČ: CZ27621499
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u rejstříkového soudu v Praze oddíl C, vložka 119499, Základní kapitál 200.000 Kč

 

 

 

 

Jsme dodavatel a vyrobce zakazkových karabinek a jsme připravení Vám vyrobit na zakázku karabinku dle Vašeho zadání. Je také možné vybrat z jiz exstujicich designů.


O výrobě zakázkových karabin

Výroba karabinkyNáš profesionální přístup, poctivá práce a nejnovější technologie nám umožnily stát se vedoucí společností v oblasti výroby karabinky. Naši zákazníci ví, že jsme pro ně spolehlivým partnerem a máme dobrou pověst, kterou jsme si zasloužili výbornou kvalitou námi dodávaných předmětů, rychlostí dodávky a rozumnou cenou za výrobu karabinek.

Máme k dispozici továrnu o 1000 m2 s mnoha silnými stroji na výrobu zakázkových karabinek. To nám umožňuje garantovat, že naše kapacity budou bez problémů schopné splnit Vaši objednávku a výroba krabinek nebude nijak opožděna. Vždy se snažíme naše výrobní procesy ještě vylepšit, a tak dáváme důraz na inovaci a nejnovější technologie. Jsme schopni pro Vás zajistit výrobu karabinek podle Vaší objednávky a v krátkých dodacích lhůtách.

Výroba karabinky je pro nás důležitá, a tak používáme pouze nejlepší materiály. Naše karabinky jsou vyrobeny z anodizovaného hliníku serie 6000, a proto mají vždy velkou odolnost, tvrdost, bohaté zářivé barvy a lesk. Nejlepší laser je schopný při výrobě zakázkové karabinky vytvořit jasnější a ostřejší písmo, a tak je Vaše logo nebo slogan zřetelné neustále.

Proč si nás vybrat?

  1. Nabízíme Vám nejvýhodnější ceny výroby zakázkové karabinky na trhu.
  2. Můžete u nás objednat výrobu karabinky už od malých množství v porovnání s ostatními výrobci, kteří často požadují velké minimální objednávky.
  3. Výroba karabinek je u nás vysoce kontrolovaný proces, který zaručuje nejvyšší kvalitu – od základních surovin a produkce karabinky až po její zabalení.
  4. Vážíme si Vaší důvěry, a proto uděláme vše proto, abyste s naší výrobou zakázkové karabinky byli více než spokojeni.
  5. Nabízíme Vám flexibilní a vstřícný servis. Zakládáme si na těsné spolupráci s Vámi, která zajistí oběma stranám spokojenost.
  6. Vaši spokojenost stavíme na první místo. Můžete si být jisti, že naše spolupráce bude výhodná pro obě strany.
Výrobce karabinky
Výroba karabinky reklamní
Výroba karabinky reklamní předměty

Za formální správnost stránek a uvedení všech povinných náležitostí odpovídá: ALL Service telel s.r.o., Pšenčíkova 674/24, 142 00 Praha 4, IČ 25933566, DIČ CZ25933566, Obchodní rejstřík vedený Městským soudem v Praze odd. C, vložka 98846, základní kapitál 100.000 Kč